My List

Международен конкурс * International Competition

ЛУЦУ * LUZZU (2021)
  • Малта / Malta, режисьор Алекс Камилери / director Alex Camilleri
  • 1h 34m
НЕПОДВИЖЕН * BEDRIDDEN (2020)
  • Монголия / Mongolia, режисьор Бямба Сахя / director Byamba Sakhya
  • 1h 54m
НОЩНА СМЯНА * THE SHIFT (2020)
  • Латвия / Latvia, режисьор Рейнис Калвинш / director Reinis Kalvins
  • 1h 21m
РАЗЛОМ * RAVINE (2020)
  • Унгария / Hungary, режисьор Балаж Краснахоркаи / director Balázs Krasznahorkai
  • 1h 32m
РОЗОВИЯТ ОБЛАК * THE PINK CLOUD (2021)
  • Бразилия / Brazil, режисьор Юли Жербазе / director Iuli Gerbase
  • 1h 45m
УРОЦИ ПО НЕМСКИ * GERMAN LESSONS (2020)
  • България-Германия / Bulgaria-Germany, режисьор Павел Г. Веснаков / director Pavel G. Vesnakov
  • 1h 40m
ЧЕРНАТА КОТКА * THE BLACK CAT (2020)
  • Иран / Iran, режисьор Карим Мохамад-Амини / director Karim Mohammad-Amini
  • 1h 50m
ШОУТО НА ДЖЕМИЛ * THE CEMIL SHOW (2021)
  • Турция-Turkey, режисьор Баръш Сархан / director Bariş Sarhan
  • 1h 42m
ШПАГАТ * SPAGAT (2020)
  • Швейцария / Switzerland, режисьор Кристиян Йоханес Кох / director Christian Johannes Koch
  • 1h 50m

Балкански конкурс * Balkan Competition

QUO VADIS, АИДА? * QUO VADIS, AIDA? (2020)
  • Босна и Херцеговина-Австрия-Румъния-Нидерландия-Германия-Полша-Франция-Норвегия-Турция / Bosnia and Herzegovina-Austria-Romania-Netherlands-Germany-Poland-France-Norway-Turkey, режисьор Ясмила Збанич / director Jasmila Zbanic
  • 1h 44m
ГАЛАКТИКА АНДРОМЕДА * ANDROMEDA GALAXY (2020)
  • Косово-Испания-Италия-Северна Македония / Kosovo-Spain-Italy-North Macedonia, режисьор Море Рача / director More Raça
  • 1h 20m
ГЛАВНИ БУКВИ * UPPERCASE PRINT (2020)
  • Румъния / Romania, режисьор Раду Жуде / director Radu Jude
  • 2h 8m
ЖИВ ЧОВЕК * THE LIVING MAN (2020)
  • Сърбия-Германия-България / Serbia-Germany-Bulgaria, режисьор Олег Новкович / director Oleg Novkovic
  • 1h 50m
ЗОРА * THE DAWN (2020)
  • Хърватия-Италия / Croatia-Italy, режисьор Далибор Матанич / director Dalibor Matanic
  • 1h 40m
ПРИЗРАЦИ * GHOSTS (2020)
  • Турция-Франция-Катар / Turkey-France-Qatar, режисьор Азра Дениз Окяй / director Azra Deniz Okyay
  • 1h 26m
САН РЕМО * SANREMO (2020)
  • Словения-Италия / Slovenia-Italy, режисьор Мирослав Мандич / director Miroslav Mandic
  • 1h 29m
ШИВАЧ * TAILOR (2020)
  • Гърция-Германия-Белгия / Greece-Germany-Belgium, режисьор Соня Лиза Кантерман / director Sonia Liza Kenterman
  • 1h 40m
ЯБЪЛКИ * APPLES (2020)
  • Гърция-Полша-Словения / Greece-Poland-Slovenia, режисьор Христос Нику / director Christos Nikou
  • 1h 30m

Международен документален конкурс * International Documentary Competition

АКАСА, МОЯТ ДОМ * ACASA, MY HOME (2020)
  • Румъния-Германия / Romania-Germany, режисьор Раду Чорничук / director Radu Ciorniciuc
  • 1h 26m
ВДИГАЙ КАТО МОМИЧЕ * LIFT LIKE A GIRL (2020)
  • Египет-Германия-Дания / Egypt-Germany-Denmark, режисьор Майе Зайед / director Mayye Zayed
  • 1h 32m
ГУНДА * GUNDA (2020)
  • Норвегия-САЩ / Norway-USA, режисьор Виктор Косаковски / director Victor Kossakovsky
  • 1h 33m
НЕОБИКНОВЕН МЪЖ * NO ORDINARY MAN (2020)
  • Канада / Canada, режисьор Айслин Чин-Йе * Чейс Джойнт / director Aisling Chin-Yee * Chase Joynt
  • 1h 24m
РЕНТГЕНОВА СНИМКА НА ЕДНО СЕМЕЙСТВО * RADIOGRAPH OF A FAMILY (2020)
  • Норвегия-Иран-Швейцария / Norway-Iran-Switzerland, режисьор Фирузе Хосровани / director Firouzeh Khosrovani
  • 1h 22m

СФФ 25 * SIFF 25

ГРЕШКА В ДИАГНОЗАТА * WE ARE HERE. WE ARE CLOSE. (2020)
  • Украйна / Ukraine, режисьор Роман Балаян / director Roman Balayan
  • 1h 30m
ВЪПРЕКИ МЪГЛАТА * DESPITE THE FOG (2019)
  • Италия-Сърбия-Северна Македония-Франция / Italy-Serbia-North Macedonia-France, режисьор Горан Паскалевич / director Goran Paskaljevic
  • 1h 40m
ШАРЛАТАН * CHARLATAN (2020)
  • Чехия-Ирландия-Словакия-Полша / Czech Republic-Ireland-Slovakia-Poland, режисьор Агнешка Холанд / director Agnieszka Holland
  • 1h 54m